Zarządzanie płynnością i analityka dedykowana dla sieci aptek w modelu Business Intelligence

 

Ulotka   

DANE:

 • Dostępne od ręki.

 • W laptopie, tablecie, smartphon’ie i innym urządzeniu z Internetem i przeglądarką internetową.

 • Automatycznie aktualizowane.

 • Zwizualizowane w formie kokpitów menedżerskich i w innych formach, ułatwiających podejmowanie decyzji.

 • Dostępne dla całej załogi: właścicieli, menedżerów, kierowników aptek i personelu! 

 

 

Przykładowa wizualizacja dostępnej gotówki i przewidwanych wydatków w perspektywie 45 dni. Najedź myszką na wykres, by wyświetlić dane liczbowe.

 

 

Przykładowy raport z aktywnym suwakiem do zakresu dziennej prognozy przepływów finansowych - włącz tryb pełnoekranowy raportu, by wygodnie testować raport!.

 

 

NARZĘDZIA I ROZWIĄZANIA

 

Firma Microsoft zadebiutowała na rynku rozwiązań klasy Business Intellgence - Power BI (www.powerbi.com) w 2015 roku. Dzisiaj jest niekwestionowanym liderem tego rynku! Trzy podstawowe przyczyny tego stanu rzeczy, to:

 • Olbrzymie możliwości analityczne.

 • Pełna integracja z popularnym MS Office, w szczególności z MS Excel i MS Power Point.

 • Bezpłatna wersja developerska oraz bezpłatna wersja komercyjna, podstawowa.

 

Przykładowy raport z aktywnymi filtrami na miesiąc i rok - włącz tryb pełnoekranowy raportu, by wygodnie testować raport! (wybór wielokrotny CTRL+myszka).

 

 

Firma Infofarm działa na rynku rozwiązań informatycznych dla sieci aptek od ponad 20 lat, oferując program dla aptek i oprogramowanie do zarządzania siecią aptek. Od dwóch lat tworzy również, dedykowane dla sektora sieci aptek, rozwiązania w klasie Business Intelligence, oparte na narzędziach firmy Microsoft! Rozwiązania dedykowane są dla wszystkich działów:

 

 • Sprzedaży,

 • Marketingu,

 • Zakupów,

 • Finansowego,

 • Zasobów ludzkich.

Wykorzystujemy Power BI, jak i MS Excel. Tak, by uzyskać optymalny efekt. Oferujemy, gotowe, sprawdzone rozwiązania, integrując je z dowolnym źródłem danych. Jak i dedykowane, opracowane na indywidualne zamówienie.

 

Przykładowy raport z aktywnymi filtrami na rok, miesiąc i aptekę. Włącz tryb pełnoekranowy raportu, by go wygodnie przeglądać! (wybór wielokrotny - CTRL+myszka).

 

DLACZEGO BI?

Rosnąca ilość danych jest przetwarzana w coraz większym zakresie, z coraz większą częstotliwością, przez coraz większą liczbę osób, w poszukiwaniu odpowiedzi na coraz większą liczbę pytań, w oczekiwaniu na coraz bardziej dokładne odpowiedzi, otrzymywane natychmiast! Zwykłe analizy już nie wystarczą. Ich ciągłe przygotowywanie pochłania coraz więcej cennego czasu menedżerów. Rozwiązania BI to raz opracowane raporty, aktualizowane automatycznie, zoptymalizowane na szybkie podejmowanie decyzji.

 

 

 
 

Zaufali Nam między innymi:

Połączenie z serwisem

W celu udostępnienia komputera serwisowi Infofarm kliknij na odpowiednią ikonkę:
Kliknij i połącz się z serwisem Infofarm (XP, Vista, 7)
Komputery z systemem WIndows XP, Vista, 7

 

Kliknij i połącz się z serwisem Infofarm (Windows 8, 10)
Komputery z systemem WIndows 8, 10

Copyright © Infofarm

Serwis internetowy Infofarm korzysta z plików cookies (ciasteczek). Aby dowiedzieć się więcej o ich użyciu w tym serwisie zobacz naszą politykę prywatności.

  Korzystając ze strony wyrażam zgodę na użycie ciasteczek.