Logo

Oprogramowanie, sprzęt komputerowy, urządzenia fiskalne, usługi, szkolenie, pomoc

Blisko 30 lat tworzymy oprogramowanie, wdrażamy je w aptekach i serwisujemy. Naszym klientom dostarczamy kompletny system informatyczny, wiedzę jak go używać oraz wieloletnią opiekę serwisową. "Apteka pod klucz", to wygoda dla klienta, ale i dla nas. Jeden dostawca, jeden serwis, jedna odpowiedzialność. Na pakiet "Apteka pod klucz" składa się:

  • dedykowany sprzęt komputerowy lub sprzęt kompletowany pod indywidualne zamówienie,
  • przygotowanie sprzętu komputerowego do instalacji - uruchomienie urządzeń, skonfigurowanie parametrów pracy, instalacja oprogramowania, test poprawności pracy i inne konieczne czynności,
  • montaż systemu i jego uruchomienie w aptece ( jeżeli na etapie przygotowania wnętrza apteki i umeblowania zapomniano o okablowaniu sieciowym i zasilającym, usługa obejmuje również te zadania),
  • szkolenie personelu, apteki oparte na wypracowanych przez wiele lat planach szkoleniowych, gwarantujących odpowiednie przygotowanie do użytkowania systemu.

Zakup pakietu Infofarm dla Apteki pod klucz  daje wymierne korzyści:

  • sprzęt komputerowy jest optymalny, dokładnie skrojony na potrzeby programu,
  • zakup pakietu produktów, towarów i usług u jednego dostawcy, to jeden partner odpowiedzialny za całość,oszczędności na poziomie nawet 30% kosztów całkowitych.

 

 

 

Instalacja programu na sprzęcie użytkownika i szkolenie personelu

Klientom, którzy warstwę sprzętową organizują we własnym zakresie proponujemy usługę obejmującą jedynie instalację programu Infofarm dla Apteki i szkolenie personelu. Oferta jest skierowana do dwóch grup odbiorców. Do małych, rodzinnych aptek, gdzie właściciel apteki zajmuje się "wszystkim", również administracją systemu informatycznego i ma odpowiednie umiejętności w tym zakresie. Druga grupa to średnie i duże sieci aptek, które zatrudniają etatowych informatyków.

 

Zaufali Nam między innymi:

Połączenie z serwisem

W celu udostępnienia komputera serwisowi Infofarm kliknij na ikonkę:

Kliknij i połącz się z serwisem Infofarm (Windows 8, 10)
Komputery z systemem WIndows 7, 8, 10, 11