Logo

Jesteśmy niezależnym producentem oprogramowania dla aptek, sieci aptek, grup zakupowych i innych podmiotów gospodarczych. Dla sektora farmaceutycznego pracujemy od ponad 20 lat, oferując produkty, usługi i rozwiązania spełniające stale zmieniające się oczekiwania klientów.

Rozwijając produkty i usługi, skupiamy się wyłącznie na potrzebach naszych klientów, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb wynikających z rosnącej konkurencji w sektorze aptecznym.

Podstawowe produkty dla aptek, to Infofarm dla Apteki - kompleksowy system informatyczny dla aptek otwartych i Infofarm Pharmonia - zintegrowany system zarządzania siecią aptek. Integralnym elementem naszej oferty są szkolenia i pomoc. Tu korzystamy również z nowoczesnych narzędzi: filmów, prezentacji multimedialnych, elektronicznych biuletynów i konsultacji on-line.

Oferujemy kompleksową pomoc zarówno na etapie wdrażania systemu, jak i jego eksploatacji. Na potrzeby użytkowników oprogramowania Infofarm, prowadzimy również serwis urządzeń fiskalnych i kompletację sprzętu komputerowego.

Posiadamy szerokie kompetencje, niezbędne do tworzenia, rozwijania i wdrażania systemów zarządzania. Doskonale znamy uwarunkowania prawne funkcjonowania aptek – zarówno te ogólne: podatkowe, księgowe, kadrowo – płacowe, jak i specjalistyczne, sektorowe – prawo farmaceutyczne, czy ustawę refundacyjną. Posiadamy szeroką wiedzę teoretyczną i długoletnie doświadczenie związane z różnymi aspektami funkcjonowania przedsiębiorstw w warstwie operacyjnej, jak i zarządczej, szczególnie sektora farmaceutycznego.

"Sukces zaprogramowany" oznacza oprogramowanie stworzone na miarę rynkowego sukcesu jego użytkowników. Firma "Infofarm" to zgrany i doświadczony zespół ludzi, którzy z pasją i poświęceniem pracują dla aptek i innych podmiotów!

Krótka historia

Działalność pod firmą "Infofarm" rozpoczęliśmy w maju 1992 roku. Na starcie podjęliśmy prace nad systemami informatycznymi dla szerokiego grona odbiorców: dla małych i średnich firm handlowych i produkcyjnych, dla organów administracji samorządowej i specjalistyczne oprogramowanie dla sektora farmaceutycznego – dla aptek i hurtowni leków. Z sukcesem stworzyliśmy dla tych rynków kompleksowe rozwiązania, obejmujące: sprzedaż, gospodarkę magazynową, kadry i płace, program finansowo – księgowy, a dla mniejszych podmiotów podatkową księgę przychodów i rozchodów. Te – z dzisiejszej perspektywy – dość przestarzałe systemy i już nie rozwijane ponad niezbędne minimum, wciąż są eksploatowane. Poczytujemy sobie to, jako dowód na to, że produkty były wysokiej jakości, a nam – autorom programu – udało się przez tyle lat stawiać czoło rosnącym oczekiwaniom i zmieniającym się przepisom prawnym.

Jak w wielu firmach, tak i w Infofarmie przyszedł czas, by postawić na specjalizację. Naturalnym wyborem stał się rynek farmaceutyczny, a w szczególności produkty i usługi dla aptek i świadczeniodawców z zakresu ZPO. Temu sektorowi poświęcamy najwięcej uwagi.


Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.

Zaufali Nam między innymi:

Połączenie z serwisem

W celu udostępnienia komputera serwisowi Infofarm kliknij na ikonkę:

Kliknij i połącz się z serwisem Infofarm (Windows 8, 10)
Komputery z systemem WIndows 7, 8, 10, 11