Logo

Apteka+ www i Pharmonia www beta testy zakończone

Z satysfakcją informujemy, że zakończyliśmy pierwszy etap prac nad webowym interfejsem do aptecznej/pharmonii bazy danych.

Już potrafimy opublikować na stronie www apteki dowolną informację, pochodzącą bezpośrednio z apteki+ lub pharmonii. Bezpośrednio, czyli na danych rzeczywistych i aktualnych na momnet zapytania. Mamy nadzieję, że taka funkcjonalność pozwoli uruchomić usługi www, tym z Państwa, którzy chcą komunikować się z pacjentami za pośrednictwem własnej strony www. Adresatami takiego serwisu www apteki, czy sieci aptek, mogą być również pracownicy lub przedstawiciele producentów.

W niedługim czasie na stronie www.eapteka.infofarm.com.pl zaprezentujemy przykładowy protal internetowy grupy aptek, obejmujący panele dla: pacjenta, przedstawiciela producenta, aptek wspólpracujacych, kierowników aptek, pracowników, hurtowni i właściciela/menedżera/organizatora grupy. 

 Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zgłaszania pomysłów na wykorzystanie nowych możliwości. Pomysły prosimy zgłaszać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Na początek próbka nowych funkcjonalności w formie bardzo ascetycznej:

  • publikowanie na stronie www analiz (moduł  Analizy ) - zobacz
  • wycena recepty (uproszczona) on line - zobacz
     

login: infofarm hasło:infofarm

Zaufali Nam między innymi:

Połączenie z serwisem

W celu udostępnienia komputera serwisowi Infofarm kliknij na ikonkę:

Kliknij i połącz się z serwisem Infofarm (Windows 8, 10)
Komputery z systemem WIndows 7, 8, 10, 11