Logo

Ruszyły prace nad projektem "Apteka w internecie". To narzędzie, które powoli każdemu użytkownikowi programu InfofarmApteka+ uruchomić portal dla pacjentów apteki. Portal będzie mógł być wykorzystywany przez jedną aptekę, luźną grupę aptek, grupę zakupową, czy centralnie zarządzaną sieć aptek. Dlaczego "Apteka w internecie", a nie "Apteka internetowa"? "Apteka w internecie" to dużo więcej, niż tradycyjnie rozumiana "Apteka internetowa". To portal adresowany do pacjentów apteki, który umożliwia szeroko pojetą komunikację z pacjentem za pośrednictwem internetu. "Apteka internetowa" to tylko niewielka jego część. Jakie usługi będzie można zaoferować pacjentom apteki przez portal "Apteka w internecie?:

- przyjmowanie zamówień na leki i inne produkty z odbiorem w aptece, w tym leki na receptę, w tym leki refundowane,

- przyjmowanie zamówień od pacjentów obłożnie chorych,

- wycena receprty,

- informacja o dostępności poszukiwanego leku/produktu,

- informacja o tańszych zamiennikach,

- informacja o projektowanych zmianach w refundacji,

- prowadzenie konta pacjenta z historią zrealizowanych recept i innych zakupów w aptece,

- tradycyjnie rozumiana "apteka interentowa" ze sprzedażą wysyłkową,

- i wiele innych.

 

"Apteka w internecie" to w całości autorskie rozwiązanie Infofarm. Portal pracuje bezpośrednio na bazie danych programu aptecznego/ Pharmoni. Dzięki temu informacja udostępniana za pośrednictwem przeglądarki internetowej jest zawsze aktualna. 

Produkt w wersji dystrybucyjnej powinien pojawić się w okolicach wakacji bieżącego roku. Integralną częścią usługi będzie realizacja projektu indywidualnej szaty graficznej portalu lub realizacja projektu zleconego przez użytkownika.

Osoby zainteresowane zapraszamy do śledzenia postępu prac nad projektem na eapteka.infofarm.com.pl. Uwagi, pomysły i propozycje prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. O przełomowych zmianach będziemy informować na stronie.

 

Zaufali Nam między innymi:

Połączenie z serwisem

W celu udostępnienia komputera serwisowi Infofarm kliknij na ikonkę:

Kliknij i połącz się z serwisem Infofarm (Windows 8, 10)
Komputery z systemem WIndows 7, 8, 10, 11