Logo

 

Business Intelligence dla sieci aptek

Dlaczego BI?Rosnąca ilość danych jest przetwarzana w coraz większym zakresie, z coraz większą częstotliwością, przez coraz większą liczbę osób, w poszukiwaniu odpowiedzi na coraz większą liczbę pytań, w oczekiwaniu na coraz bardziej dokładne odpowiedzi, otrzymywane natychmiast! Zwykłe analizy już nie wystarczą. Ich ciągłe przygotowywanie pochłania coraz więcej cennego czasu menedżerów. Rozwiązania BI to raz opracowane raporty, aktualizowane automatycznie, zoptymalizowane na szybkie podejmowanie decyzji. 

 

Symulator wyniku operacyjnego 

 

Przykładowa wizualizacja rachunku wyników w sieci aptek 

 

Ulotka   

DANE:

 • Dostępne od ręki.

 • W laptopie, tablecie, smartphon’ie i innym urządzeniu z Internetem i przeglądarką internetową.

 • Automatycznie aktualizowane.

 • Zwizualizowane w formie kokpitów menedżerskich i w innych formach, ułatwiających podejmowanie decyzji.

 • Dostępne dla całej załogi: właścicieli, menedżerów, kierowników aptek i personelu! 

 •  

 

 

Przykładowa wizualizacja danych ogólnych 

 

 

Przykładowy raport z aktywnym suwakiem do zakresu dziennej prognozy przepływów finansowych - włącz tryb pełnoekranowy raportu, by wygodnie testować raport!.

 

 

NARZĘDZIA I ROZWIĄZANIA

 

Power BI (www.powerbi.com) to kolejne narzędzie opracowane przez firmę Microsoft, wspierające BI od 2015 roku. Od samego debiutu Power BI goni rynkowych liderów rozwiązań BI. Po trzech latach zajmuje trzecią pozycję (Power BI 11,8%; SAS 14,21%; TABLEAU 19,8%) i systematycznie zwiększa swoje udziały rynkowe.Trzy podstawowe przyczyny tego stanu rzeczy, to:

 • Potencjał i szerokość oferty firmy z Redmond.

 • Populartność MS Excel.

 • Polityka cenowa (między innymi bezpłatna wersja desktopowa).

 

Przykładowy raport z aktywnymi filtrami na miesiąc i rok - włącz tryb pełnoekranowy raportu, by wygodnie testować raport! (wybór wielokrotny CTRL+myszka).

 

 

Firma Infofarm działa na rynku rozwiązań informatycznych dla sieci aptek od ponad 20 lat, oferując program dla aptek i oprogramowanie do zarządzania siecią aptek. Od dwóch lat tworzy również, dedykowane dla sektora sieci aptek, rozwiązania w klasie Business Intelligence, oparte na narzędziach firmy Microsoft! Rozwiązania dedykowane są dla wszystkich działów:

 

 • Sprzedaży,

 • Marketingu,

 • Zakupów,

 • Finansowego,

 • Zasobów ludzkich.

Wykorzystujemy Power BI, jak i MS Excel. Tak, by uzyskać optymalny efekt. Oferujemy, gotowe, sprawdzone rozwiązania, integrując je z dowolnym źródłem danych. Jak i dedykowane, opracowane na indywidualne zamówienie.

 

Przykładowy raport z aktywnymi filtrami na rok, miesiąc i aptekę. Włącz tryb pełnoekranowy raportu, by go wygodnie przeglądać! (wybór wielokrotny - CTRL+myszka).

 

DLACZEGO BI?

Rosnąca ilość danych jest przetwarzana w coraz większym zakresie, z coraz większą częstotliwością, przez coraz większą liczbę osób, w poszukiwaniu odpowiedzi na coraz większą liczbę pytań, w oczekiwaniu na coraz bardziej dokładne odpowiedzi, otrzymywane natychmiast! Zwykłe analizy już nie wystarczą. Ich ciągłe przygotowywanie pochłania coraz więcej cennego czasu menedżerów. Rozwiązania BI to raz opracowane raporty, aktualizowane automatycznie, zoptymalizowane na szybkie podejmowanie decyzji.

 

 

Zaufali Nam między innymi:

Połączenie z serwisem

W celu udostępnienia komputera serwisowi Infofarm kliknij na ikonkę:

Kliknij i połącz się z serwisem Infofarm (Windows 8, 10)
Komputery z systemem WIndows 7, 8, 10, 11